NovinkyŠPEKULÁCIEWindows 10 Mobile

„Hapanero“, ďalší Windows smartfón ktorý sa nedostal do políc predajní

Posledné dni sme vám priniesli viacero informácií ohľadne Windows smartfónov, ktoré sa nedostali na konci dňa do predajných políc obchodov. Najviac z nich sa vynímala správa ohľadne nástupcu Lumie 950 – Microsoft Lumia 960, ktorá mala prísť v kovovom prevedení.

Dnes, sa na internet dostali ďalšie informácie avšak tentokrát o inom zariadení. Reč je konkrétne o smartfóne, ktoré nesie kódové označenie „Hapanero“. Podľa dostupných informácií zariadenie bolo vytvorené za účelom Buildu 2015 v dvoch rôznych verziách, ktoré sa líšili hlavne veľkosťou a rozlíšením displeja (1080P a 1440p). Čo sa týka ostatných parametrov tie boli takmer identické – procesor Snapdragon 810, 4GB operačnej pamäete RAM, 32GB úložný priestor s možnosťou rozšírenia, 20MP fotoaparát s trojitým LED bleskom.

Ako vnímate vy tieto správy hovoriace o možných smartfónoch s operačným systémom Windows, s ktorými sa v posledných týždňoch ako keby roztrhlo vrece?

Zdroj: MSpoweruser, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  CEO spoločnosti Huawei chce nahradiť počítače skladacími smartfónmi
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu