Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Half-Life 2 dostáva český dabing. Autorom je amatérske dabingové štúdio Fénix

Zdroj: vlastný

Nie je hráča hier, ktorí by minimálne nepočul o legendárnej hre Half-Life, ktorej korene siahajú ešte do minulého tisícročia. Jedná sa o jednu z najlepších hier svojich dôb, ktorá kombinuje akčnú FPS strielačku s príbehom. Autorom tejto hry je spoločnosť Valve, ktorá s ňou získala viac ako 50 ocenení pričom získala aj titul „Najlepšej PC hry aká kedy bola“ od magazínu PC Gamer. Doteraz sa jej predalo viac ako 8 miliónov kópií.

Nuž doteraz však ak ste si chceli zahrať túto hru tak ste si museli vystačiť s originálnym dabingom v Anglickom jazyku. Niekoľko dní dozadu však pre ňu amatérske štúdiou Fénix pripravilo český dabing, ktorý si je možné stiahnuť na stránkach fenixprodabing.cz.

Half-Life 2 s českým dabingom

Na stránkach fenixprodabing.cz sa ďalej píše, že dabing bol testovaný s originálnou verziou hry zakúpenej cez platformu Steam.

„Dabing byl testovaný na originální Steam verzi. Na jiných verzích není zaručená funkčnost dabingu. Měl by ale fungovat na jakékoliv verzi, která vyšla po tzv. SteamPipe update“

Zdroj: fenixprodabing.cz via Fontech.sk

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu