NovinkyWindows aplikácie

Groove Music pre Windows 10 dostal aktualizáciu. Prináša nové funkcie, ale jedna z nich vyčnieva nad ostatnými | APLIKÁCIE

Ak patríte medzi fanúšikov Windows platformy a sledujete čo sa aktuálne deje tak Vám dávame do pozornosti najnovšiu aktualizáciu pre aplikáciu Groove Music, ktorá (konečne) prináša viacero noviniek, avšak tou najvýraznejšou je Equalizer.

Microsoft tak prináša do natívnej aplikácie viacero možností ako si prispôsobiť hudbu podľa svojho gusta. Medzi prednastavenými možnosťami nájdete napríklad režimy Flat, Treble Boost, Bass Bost a ďalšie. Update je aktuálne dostupný v rámci okruhu Windows Insider – Fast Ring.

Zdroj: MSP

Pevne veríme, že táto aktualizácia po krátkom testovaní dorazí aj do komerčnej verzie Windowsu. Aplikáciu aktualizujete na odkaze nižšie (ak ste zapojený v programe Windows Insider).

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Máte doma starý a nevyužitý PC? Nainštalujte si na ňho operačný systém Chromium OS od Google | NÁVOD
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu