Aplikácie

GPS Tracker free – podarený monitor aktivity

Chceli by ste vedieť, koľko spálite kalórií pri Vašej prechádzke na bicykli? Alebo koľko ste ušli kilometrov na prechádzke? Nikdy to nebolo jednoduchšie. Stačí jeden klik a je to.

GPS Tracker je aplikácia, ktorá stopuje Vašu polohu a počíta spálené kalórie. Trasu zobrazuje na natívnych mapách Windows phone.
Možnosti aplikácie: – stopovať Vašu pozíciu – počíta spálené kalórie na základe Vašej váhy – výber z 5 športových aktivít – chôdza / beh, cyklistika a kolieskové korčule, zjazdové lyžovanie a bežecké lyžovanie – ukazuje prejdenú vzdialenosť, čas, nadmorskú výšku, aktuálnu a priemernú rýchlosť a aktuálnu GPS polohu – ukladá jednotlivé stopovanie a vytvára prehľad o celkových aktivitách – umožňuje nájsť GPS pozíciu na pri zadaní GPS koordinátu – používa metrické alebo imperiálne jednotky.

Zaujímavá je  možnosť merať vzdušnú vzdialenosť medzi bodmi zadanými do mapy.

Aplikácia podporuje slovenský a český jazyk a k dispozícií je na stiahnutie ZDARMA.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. pridám svoj názor:
    hoci nemám Free, ale Full verziu (1€ nie je veľa)
    táto apka plní svoju úlohu a zaberá málo miesta, Runtastic som odinštaloval, zaberal 46 MB a toto len 7MB, samozrejme, Runtastic má viac toho na výber, ale zamyslime sa: treba nám to? načo mi je surfovanie? ako + vidím aj to, že je v slovenčine

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu