Novinky

GoPro nebude pokračovať na Windows 10

Ide naozaj o veľké prekvapenie, pretože ak vývojarí ako sú tí z GoPro majú už vytvorenú hotovú aplikáciu, tak tranzícia na Windows 10 je hračkou. Na takýchto princípoch bol predsa Windows 10 Microsoftom budovaný. Preto vyhlásenie, že GoPro nebude na Windows 10 prichádza ako čistý blesk z neba.

GoPro je jedna z najrozšírenejších kamerových služieb na všetkých platformách. Vývojári GoPro uviedli ešte v čase keď akurát prichádzala na trh Lumia 950 a 950XL, že už vyvíjajú aplikáciu GoPro aj na Windows 10. Vyzerá to ale, že plány sa výrazne zmenili.

V praxi to znamená, že aplikácia GoPro, ktorá je v súčasnosti už na Windows Store nedostane žiadne ďalšie aktualizácie.

Firma svoje konanie podrobne nevysvetlila, ale uistila uživateľov, že svoje zariadenia GoPro budú môcť ľahko prepojit so svojimi Windows telefónmi, ale samotná aplikácia nebude už aktualizovaná o nové možnosti.

TIP  Spoločnosť OnePlus sa chystá vrhnúť do boja v segmente chytrých TV. Podarí sa im podľa vás uspieť?
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu