ANDROIDZariadenia

Google si tento rok pre nás chystá viacero noviniek. Dočkáme sa nových smartfónov, slúchadiel, ale aj smart hodiniek

Spoločnosť Google v októbri tohto roku predstaví ďalšiu generáciu zariadení Pixel. Celý svet napäto očakáva ďalšiu generáciu smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL, no spoločnosť si pre nás chystá o čosi viac. S najnovšími uniknutými informáciami prišiel jeden z najznámejších leakerov Evan Blass, ktorý o pripravovaných novinkách informoval na svojom Twitteri. Z jeho Tweetu je celkom jasné, že ďalší Pixel event prinesie aj úplne nové zariadenie.

Google chystá viacero noviniek

Ak bude naozaj všetko tak, ako uviedol Evan Blass, spoločnosť Google nám v októbri predstaví očakávanú novú generáciu smartfónov Pixel, druhú generáciu slúchadiel Pixel Buds, no do Pixel rodiny sa pridajú aj úplne nové smarthodinky. S novými smarthodinkami od Googlu by mohlo súvisieť aj nedávne premenovanie operačného systému Android Wear na Wear OS. Spoločnosť Google sa už dlhšiu dobu pokúša konkurovať Applu v oblasti smarthodiniek a vlastné Pixel smarthodinky, by tomuto “ťaženiu” určite pomohli.

Čo na to hovoríte? Jedná sa podľa Vás o relevantné informácie a naozaj sa dočkáme smarthodiniek Pixel? V spojení s novou generáciou smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL by sa jednalo o vynikajúcu kombináciu, ktorá by mohla spoločne priniesť vysokú mieru kompatibility a množstvo ďalších využití.

TIP  Wileyfox PRO opäť začína vyrábať Windows telefóny. Je po nich vraj veľký záujem

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok: vlastný

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu