AplikácieNovinkyWindows 10

Google prestal ignorovať Microsoft obchod. Vložil tam po dlhej dobe svoj prehliadač Chrome | APLIKÁCIE

Legenda hovorí, že Microsoft obchod mal kedysi aplikácie od Google, ale mnohí z nás ich nestihli stiahnuť. Teda aspoň doteraz. V Microsoft obchode po dlhej dobe ignorancie spoločnosti Google sa objavila aplikácia, konkrétne internetový prehliadač Google Chrome.

Google Chrome stiahnete už aj z Microsoft Store obchodu

Čo to znamená pre používateľov Windowsu? Ak by sme chceli byť trošku ironický, tak Internet Explorer stratil na význame, Chrome je možné stiahnuť už aj cez obchod. Prehliadač je dostupný len pre desktop zostavenia. S veľkou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou však môžeme povedať, že tam to pravdepodobne aj ostatne. Preto ak ste dúfal, že si ho nainštalujete aj na smartfónoch tak to nie je (aktuálne) možné.

Inštalačný súbor pre internetový prehliadač Google Chrome nájdete v Microsoft obchode cez odkaz nižšie.

Google Chrome Installer
Google Chrome Installer
Developer: Google Inc
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu