ANDROIDWindows 10

Google pravdepodobne prinesie viacero dizajnových zmien pre prehliadač Chrome na Windows 10 zariadeniach. Pozrite sa na ne už dnes

Google Chrome Canary je verzia prehliadača Google Chrome, ktorá je primárne sústredené na používateľov zapojených do testovacích verzií prehliadača. Najnovšia verzia tohto prehliadača 68.0.3405.0 prináša viacero vizuálnych zmien. Poukázal na ne používateľ Owen na sociálnej sieti Twitter.

Ako môžete vidieť na obrázkoch vyššie tak dizajn je teraz o niečo čistejší ako predošlá verzia. Zároveň pribudlo viacero menších animácií v rámci UI prehliadača. Ak by ste tieto zmeny chceli vyskúšať aj na vlastnej koži tak budete musieť v rámci Flags zapnúť tieto parametre (pozn. redakcie: skopírujte text nižšie do adresového okna v prehliadači):

  • chrome://flags/#secondary-ui-md
  • chrome://flags/#enable-message-center-new-style-notification
  • chrome://flags/#enable-md-bookmarks
  • chrome://flags/#enable-md-extensions

Potom, ako parametre vyššie zapnete je potrebné vás internetový prehliadač reštartovať.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Aké funkcie a aplikácie zmiznú z Windowsu 10 po aktualizácii October 2018 Update?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu