Novinky

Google plánuje pridať nové funkcie do populárnej služby Gmail. Na toto sa môžete tešiť

Google sa chystá vylepšiť funkcionality ako aj vizuál jednej z najpopulárnejších služieb vôbec – e-mailového klientu Gmail.

Gmail čakajú zmeny k lepšiemu

Podľa e-mialu, ktorý začal kolovať medzi G Suite používateľmi Google sa chystá spraviť viacero zmien. Napríklad pribudne lepšia podpora, ktorá bude dostupná aj offline, nový dizajn či funkcionality ako sú Chytré odpovede, možnosť odloženia e-mialu a ďalšie.

Novinky by mali najprv zavítať medzi G Suite administrátorov cez Early Acces Program (EAP) a neskôr aj medzi používateľov Gmailu. Poslednou novinkou, ktorú Google predstavil v rámci Gmail služby je možnosť Chytrých odpovedí, avšak len pre používateľov Android a iOS zariadení.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Nadstavba MIUI 10 prichádza pre prvé Xiaomi smartfóny. Našli ste medzi nimi aj ten svoj?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu