NovinkyŠPEKULÁCIEZariadenia

Google Pixel 3/XL by mal byť oficiálne predstavený už čoskoro. Spomína sa konkrétny dátum

O smartfóne Google Pixel 3/XL sa popísalo toho už veľa. V podstate celé zariadenie bolo vyzlečené „donaha“. Mohli sme vidieť unboxing video, sériu fotografií zariadenia a dozvedeli sme sa aj o vybraných špecifikáciách zariadenia.

Google Pixel 3XL
Zdroj: rozetked.me

Najnovšia informácia zase hovoria o samotnom predstavení zariadenia. S informáciami prišiel renomovaný portál Bloomberg, konkrétne jeho redaktor Mark Gurman, ktorý hovorí v rámci článku venujúcemu sa predstaveniu iPhone zariadeniam spomenul, že smartfón Google Pixel 3/XL by mal byť oficiálne predstavený 9. októbra.

„Alphabet Inc.’s Google tak isto plánuje predstaviť ich Pixel telefón 9. októbra počas mediálneho eventu v New York City…“.

Spoločnosť Google tieto slová odmietla komentovať. Nuž neostáva nám nič iné len veriť slovám Grumana a počkať si na 9. októbra či sa tak skutočne stane. Na druhej strane však treba povedať, že Gurman s jeho zdrojmi už viackrát správne predikoval „budúcnosť“.

Zdroj: bloomberg.com, úvodný obrázok:Twitter (Wylsacom)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu