NovinkyZariadenia

Google omylom spustil reklamu na ešte oficiálne nepredstavené zariadenia. Okrem smartfónu Pixel 3 Google predstaví pravdepodobne aj nový Pixelbook

Predstavenie nových zariadení z kuchyne Google sa pomaly, ale isto blíži. Nedávno spoločnosť oficiálne oznámila, že 9. októbra sa dočkáme 3. generácie zariadení Pixel.

Podľa všetkého spoločnosť nepredstaví len samotných smartfón, ale aj novú generáciu notebookov Pixelbook. Google totiž pravdepodobne omylom spustil reklamnú kampaň na sociálnej sieti Facebook, vrátane Google reklám na nové zariadenia, v rámci ktorých vizuálov bol samotný smartfóne Google Pixel 3 a notebook Pixelbook.

Ako môžete nižšie vidieť tak smartfón Google Pixel 3 ponúkne minimálne rámčeky okolo displeja. Notebook Pixelbook okrem minimálnych rámčekov bude aj konvertibilný.

O samotnom zariadení Pixelbook toho moc nevieme. Na druhej strane o smartfóne Pixel vieme toho celkom dosť. Bol totiž prevetraný z viacerých strán. Mal by ponúknuť nasledovné špecifikácie.

  • Qualcomm Snapdragon 845 chipset
  • 4GB RAM
  • 12MPx hlavná kamera
  • Duálna predná kamera
  • Podpora bezdrôtového nabíjania
  • Čítačku prstov na zadnej strane.

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: Twitter (Wylsacom)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu