AplikácieNovinky

Google Drive klient pre Windows 10 – Explorer for G-Drive | APLIKÁCIE

Oficiálnej aplikácie od Google sa pre Windows asi nikdy nedočkáme, prečo aj? Veď je to konkurencia. To však neznamená, že vo Windows Store sa nenachádzajú použiteľné alternatívy. Takou je aj Explorer for G-drives, ktorý ponúka správu vášho Google úložiska.

Aplikácia v podstate ponúka takmer všetko čo aj klasické úložisko Google Drive. Prehľad vašich súborov, možnosť ich presúvania, mazania, zdieľania, ukladania či Živé editovanie. Jedinou nevýhodou tejto aplikácie je, že neponúka možnosť Živej editácie.

Rozhranie aplikácie Explorer for G-Drives (Google Drive pre Windows)

Aplikácia je dostupná v podstate pre celú platformu Windows – na PC, smartfóny, Hub ci HoloLens. V obchode ju nájdete v dvoch verziách. Prvá z nich je bezplatná, čo si vybralo daň v podobe reklám ktoré však nijak výrazne nerušia jej používanie. Platená verzia aplikácie je momentálne v 80% zľave, ktorá odstraňuje reklamy. PS: aplikácia ponúka aj cool implementáciu overovania vašej totožnosti prostredníctvom funkcie Windows Hello.

Explorer for G-Drive Free
Explorer for G-Drive Free
Developer: Virtual Pulse
Price: Free+

Explorer for G-Drive Pro
Explorer for G-Drive Pro
Developer: Virtual Pulse
Price: $7.99 $2.99

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu