NávodyNovinky

Google Chrome vám po novom umožní exportovat vaše uložené heslá do počítače. Tu je návod ako na to

Jednou zo základných funkcií novodobých prehliadačov je v súčasnosti schopnosť spravovania vašich povolení, ktoré viete v prípade potreby upravovať, vrátane pokročilej správy hesiel. Najnovšia verzia prehliadača Chrome (65) ponúka rozšírené možnosti správy hesiel pod položkou vlajky, ktorú vyvoláte nasledovnými krokmi.

Ako exportovať heslá z Google Chrome do počítača

  • Najprv si stiahnite najnovšiu verziu internetového prehliadača Chrome (32bit, 64bit).
  • Otvorte teraz stránku „Chrome:flags“.
  • Následne uvidíte položku „#password-export flag“ pod ktorou sa nachádzajú experimenty. Aktivujte ich.
  • Teraz v Nastaveniach prehliadača nájdete položku „Manage Passwords“, z ktorej budete môcť exportovať heslá do CSV súboru.

Okrem možnosti exportovania hesiel najnovšia aktualizácia pre internetový prehliadač Google Chrome priniesla podporu CSS Paint API a bola predstavená ďalšia verzi API súborov, konkrétne Server Timing API, ktorá umožňuje webovýcm serverom prenášať informácie o časovaní informácií prostredníctvom hlavičky HTTP do prehliadačov. Kompletný prehľad noviniek si môžete pozrieť na videu nižšie alebo na zdrojovom odkaze.

Zdroj: Google

 

TIP  Návrat Googlu na čínsky trh je na spadnutie. Strpia zamestnanci spoločnosti porušovanie ľudských práv a vytváranie cenzúry?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu