Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Geo Cam – zaujímavá foto-aplikácia

Radi fotografujete? A potrebovali by ste mať priamo na fotke rôzne informácie o nej? Tak práve pre Vás je určená zaujímavá aplikácia z dielne vývojárskeho štúdia digitalmason.net pod názvom Geo Cam.

Aplikácia Vám ponúka možnosť priamo vo fotke zobraziť množstvo informácií, a takúto fotku si následne uložiť do pamäte, alebo ju zdieľať. V nastaveniach si zvolíte, aké informácie sa na fotke majú zobraziť. Na výber máte:

-miesto nasnímania záberu

-súradnice

-dátum a čas

-nadmorskú výšku

-kompas

-počasie

-vlastný komentár

-rýchlosť pohybu

a ďalšie…

V nastaveniach si potom môžete vybrať rozlíšenie fotografie, zobrazovanie informácií v metrickom alebo imperiálnom systéme, či jazyk aplikácie. Žiaľ, slovenská ani česká lokalizácia zatiaľ nie je k dispozícií. Možnosť zvoliť si prednú kameru či zapnúť blesk je samozrejmosťou. Tak isto si môžete vaše posledné fotografie zobraziť na mape.

Aplikácia je v základnej verzií k dispozícií ZDARMA. Avšak ponúka aj možnosť zakúpiť si prémiový obsah za jednorázový poplatok 0,99 Euro.

Odkaz na stiahnutie

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu