Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Geforce NOW služba je dostupná vo free beta verzii pre väčšinu Windows a MAC počítačov. Náročné hry si tak zahráte aj na starých “šuntoch”

Zdroj: Youtube

Na CES 2018 spoločnosť NVIDIA oznámila spustenie služby GeFroce Now, streamovacej video služby, ktorá umožňuje spustenie hier na externetom počítači. Dostupná je pre takmer miliardu používateľov Windows 10 počítačov.

Službu Gefroce NOW je možné prepojiť s knižnicami  herných platforiem ako sú napríklad Uplay PC, Ubisoft a ďalšie. Následne prostredníctvom internetu používatelia budú môcť hrať hry prostredníctvom živého streamu v 1080p rozlíšení do 120 obrázkov za sekundu bez toho, aby mali výkonný počítač.

Geforce NOW služba – nový spôsob hrania hier

Služba je aktuálne dostupná pre väčšinou Windows počítačov v Severnej Amerike a v Európe a je lokalizovaná do viacerých jazykov. Pretých, ktorí o tejto službe počujú prvýkrát tak sa jedná o možnosť spustenia hry na externom zariadení pričom toto externé zariadenie budete fyzicky ovládať z pohodlia obývačky. Inými slovami na to, aby ste si zahrali novšie herné tituly nebudete musieť mať doma výkonné zariadenie. Postačí vám rýchly internet a účet Gefroce Now.

Zdroj: Gefroce NOW

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu