NovinkyŠPEKULÁCIE

Geanee prichádza s 4″ Windows Phone zariadením

Japonská spoločnosť Geanee predstavila nový mobilný telefón pod označením Y12, ktorý je poháňaný operačným systémom Windows 10 Mobile.

Geanee Y12

Geanee Y12 je mobilný telefón primárne určený pre menej náročných používateľov. Príde s malým kompaktným displejom o veľkosti 4“ s rozlíšením 800×480 bodov. Hoci ešte nie je známe, aký procesor bude tvoriť srdce zariadenia, avšak predpoklad je na 1 GHz procesor staršej výroby, ktorému bude sekundovať 1 GB RAM pamäte a 8 Gb úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o SD kartu. Na zadnej strane bude umiestnený podľa dostupných informácií 5 MPx fotoaparát a na prednej strane šošovka s rozlíšením 2MPx. Výrobca tiež deklaruje, že Y12 bude podporovať rýchly prenos dát v 4G sieti. Ďalej, batéria by mala dostať kapacitu 1800 mAh, čo pri veľkosti 4“ a rozlíšení 800×480 bodov by mohlo priniesť aj niekoľko dňovú výdrž. Telefón príde v dvoch vyhotoveniach, v bielom a v čiernom kabáte.

Predpokladaný termín dostupnosti zariadenia avšak nie je ešte známy, ale predpokladá sa, že na trh sa dostane spolu s oficiálnym predstavením operačného systému Windows 10 Mobile. Cenovka tohto zariadenia by mala byť 105 dolárov.

Zdroj: s-max.jp, neowin.net

TIP  Už o pár dní sa dočkáme novej generácie Xiaomi Huami Amazfit chytrých hodiniek. PS: prinesú revolučnú technológiu
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu