Novinky

Game Troopers vypustia do obchodu neoznámenú hru ešte tento týždeň, tipnite si akú

Herné štúdio Game Troopers, ktoré má na svojom konte viacero úspešných titulov ako sú napríklad Tiny Troopers, Make it Rain, Monster GO, Overkill 3,… by malo v priebehu tohto týždňa vypustiť do obehu ďalšiu hru, avšak nevieme ešte akú. Táto informácia pochádza zo sociálnej siete Twitter zo včerajšieho dňa, kedy sa jeden z fanúšikov tohto herného štúdia pýtal na dostupnosť hry Trucking 3D Game Troopers, o ktorej je známe, že by sa mala do Windows obchodu dostať už čoskoro, na čo dostal odpoveď:

„To je tajomstvo. A toto je ďalšie tajomstvo: Tento týždeň vypustíme ďalšiu novú hru“

game_troopers_tweet

Mnohí nadšenci tohto herného štúdia predpokladajú, že by sme sa mohli dočkať známej hry The Last Door, na ktorej podľa oficiálnych vyjadrení Game Troopers pracovalo v spojitosti s jej transformáciou z Android a iOS zariadení na Windows zariadenia, ale či tomu bude tak nevieme.

Medzi posledné tituly tohto herného štúdia patria hry ako sú Abyss, What in the World, Twins, Lines, ktoré tak isto boli vypustené do obchodu bez väčšej propagácie.

Zdroj: Neowin.net

TIP  Nadstavba MIUI 10 prichádza pre prvé Xiaomi smartfóny. Našli ste medzi nimi aj ten svoj?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu