Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Funkcia Focused Inbox konečne zavíta aj do Outlooku na Windows 10 Mobile zariadeniach

Zdroj: mspoweruser.com

S funkciou Focused Inbox (filtrované vyhľadávanie) v aplikácii Outlook, ste sa mohli stretnúť na Vašom Windows 10 počítači, iOS a Android zariadeniach. Microsoft pred 9 mesiacmi prisľúbil, že funkcia v apríli zavíta aj do Outlooku na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 Mobile, no žiaľ nestalo sa tak a používatelia už 5 mesiacov márne čakajú na príchod tejto funkcie do ich emailového klienta.

Zdroj: Microsoft

Našťastie pre používateľov mobilnej Windows platformy máme dobré správy. Na nemeckom portáli Windowsunited.de sa objavil screenshot z aplikácie Outlook, v ktorom je jasne vidieť novú funkciu Focused Inbox. Vyzerá to teda tak, že nová funkcia sa postupne začne objavovať vo viacerých Insider buildoch, no zatiaľ je dostupná iba pre niektorých Release Preview používateľov vo Windows Insider programe a onedlho sa funkcia stane súčasťou buildov pre Fast Ring Insiderov a Microsoft túto funkciu bude používateľom prinášať v postupných vlnách.

Zdroj: windowsunited.de

Zatiaľ ale nič nieje oficiálne potvrdené, takže sa nedá ani určiť približný dátum príchodu pre ostatné Insider buildy a následne pre klasických používateľov. Dúfajme že to už nezaberie ďalšie mesiace a novú funkciu na Windows 10 Mobile smartfónoch uvidíme už čoskoro.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (mspoweruser.com)

TIP  Xiaomi Pocophone F1 je podľa benchmarkov rýchly ako tie najvýkonnejšie smartfóny. Stáť bude však výrazne menej

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu