ŠPEKULÁCIE

Foxconn možno vyrobí Android smartfón od Nokie

Na internete sa už popísalo mnoho článkov nie len o odkúpení mobilnej divízie Nokie Microsoftom, ale aj o plánoch samotného fínskeho výrobcu mobilných telefónov, ktorému ku koncu roku bude končiť zmluva, na základe ktorej Nokia nemohla vyrábať smartfóny.  Pred pár týždňami sme vám priniesli informácie o plánoch Nokia, ktoré hovorili o návrate na trh s mobilnými telefónmi. Niekoľko dní na to Nokia tieto informácie vyvrátila a pár dni dozadu sa objavilo nové stanovisko Nokie, ktoré nakoniec potvrdilo pravdivosť týchto „vyvrátených“ fám.

Podľa najnovších správ, ktoré unikli do sveta týkajúce sa plánov fínskej Nokie sa začalo hovoriť o rozšírení spolupráce so spoločnosťou Foxconn, ktorá by mohla začať vyrábať smartfóny tohto fínskeho výrobcu už začiatkom budúceho roka.  Mimochodom Foxconn v súčasnosti pre Nokiu vyrába tablet pod označením N1, ktorý láme rekordy na čínskom trhu nie len v predajnosti, ale aj na odborných fórach, v rámci ktorých získal napríklad ocenenie Najlepší Android Tablet v Číne (event Sina Technology 2014).

Čo na to poviete, môžu byť zvesti založené na pravde?

Zdroj: Androidcommunity.com

TIP  Poznáme predpokladaný dátum predstavenia Nokie 9, ktorá by mala prísť s 5 šošovkami
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu