AppleNovinkyWindows 10 MobileZariadenia

Fotka Dony Sarkar so Surface Phone bola iba hoax, v rukách mala iPhone v špeciálnom obale

Po internete už dlhú dobu koluje množstvo informácií ohľadom pripravovaného zariadenia Surface Phone. Ten by mal byť podľa najnovších informácií predstavený už budúci rok, no ľudom to zrejme nestačí a stále sa snažia odhaľovať nové a nové informácie týkajúce sa tohto zariadenia.

Prednedávnom sa na stránke AAWP objavila fotografia samotnej Dony Sarkar z Microsoftu, ktorá v ruke drží zariadenie s duálnou obrazovkou. Táto fotka bola zachytená na nedávnej konferencii Ignite 2017 počas toho, ako Dona pracovala na jej Surface laptope. Po zverejnení tejto fotografie sa na Donu zvalila aj vlna kritiky, najmä kvôli tomu, že by si ľudia na pozícií ako má ona, mali dávať pozor a na verejnosti by nemali ukazovať prototypy pripravovaných zariadení.

Zdroj: AAWP

Po pár dňoch sa ale všetky informácie ohľadom tejto fotografie vyjasnili. Dona Sarkar na fotografií drží iba jej iPhone, ktorý je umiestnený v špeciálnej peňaženke, ktorá zároveň slúži aj ako obal telefónu. Všetky špekulácie ohľadom Surface Phoneu boli týmto pádom zavrhnuté a jednalo sa iba o menší hoax. Smutnou správou je avšak aj to, že samotné vedenie softvérového giganta prechádza z Windows Phone na iné platformy, prevažne iPhone alebo Android v prípade Billa Gatesa.

Aj keď boli informácie ohľadom funkčného prototypu v rukách Dony Sarkar vyvrátené, netreba zúfať. Surface Phone ako aj iné Windows smartfóny majú prísť spoločne s operačným systémom Andromeda už budúci rok.

TIP  Výsmech zákazníkom? Apple ku novým iPhonom nepribaľuje redukciu na AUX a ani rýchlo nabíjačku

Zdroj: windowslatest.com

Tagy
Ukáž viac

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu