PC HRY

Fortnite sa dostane aj na hernú konzolu Nintento Switch. Napovedajú tomu hneď viaceré zdroje

Najväčšia herná konferencia E3 sa nezadržateľne blíži a spolu s dlhým čakaním sa na internete objavujú špekulácie o tom, čo si pre nás svetové herné štúdia chystajú. Do hľadáčika špekulantov sa dostala aj populárna hra Fortnite, ktorá bude taktiež spomínaná na konferencii E3. Podľa najnovších uniknutých informácií si pre nás Epic Games chystá ďalší veľký oznam, týkajúci sa tejto hry. Fortnite bude totižto onedlho dostupný aj pre hernú konzolu Nintendo Switch.

Informácie unikli hneď z viacerých zdrojov

Prvé informácie o Fortnite pre Nintento Switch sa objavili na kórejskej stránke s hodnotením hier na základe vekového obmedzenia. Na stránke sa spomína vekové obmedzenie 12 rokov a nachádza sa na nej aj krátky popis hry. „Akčná strieľačka z pohľadu 3 osoby pre Nintendo Switch, v ktorej sa zbierajú zdroje a stavajú sa obranné pevnosti na zastavenie príšer. “ Tento krátky popis jednoznačne poukazuje na mód Save the World z hry Fortnite, no súčasťou hry pre konzolu bude určite aj klasický battle-royale.

Zdroj: 4chan

Po prvotnom odhalení týchto informácií, sa na internete objavil ďalší dôkaz o blížiacom sa predstavení tejto hry pre konzolu Nintendo Switch. Na stránke 4chan sa objavila reálna fotografia hier, ktoré plánuje Nintendo predstaviť na konferencii E3. Na základe tejto fotografie môžeme takmer s istotou povedať, že Nintendo určite svojich fanúšikov naláka na E3 ešte skorším predstavením hry Fortnite presne tak, ako to len pred pár hodinami urobil aj Ubisoft.

Na aké novinky zo sveta hier sa tešíte Vy? Budete sledovať konferenciu E3? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (vlastný)

Tagy
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu