Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Forecast: šikovná aplikácia pre počasie

Neoddeliteľnou súčasťou každého smartphonu sú aplikácie, ktoré robia z Vášho telefónu skutočné chytré zariadenie. Takouto aplikáciou je aj Forecast, ktorá ponúka skvelo spracované počasie v telefóne.
Aplikácia ponúka celkom štyry záložky, v ktorých nájdete všetky potrebné informácie počnúc aktuálnou predpoveďou, týždennou, dokonca aj hodinovou vo Vami vybraných metropolách. Viacerí z Vás určite ocenia aj možnosť vytvorenia  “živej dlaždice” podľa Vášho gusta. Aplikáciu nájdete v store za 40 Kč, ako aj v trial verzii zadarmo.

3 Komentáre
  1. myzu says

    skusal som to pocasie.je dobre ponuka skoro vsetko co dobre pocasie ma ponuknut no chybaju satelitne snimky. Nestoji tl za tie peniaze vzhladom k tomu, ze za tie peniaze sa da kupit Meteoservis, ktory je v Lite verzii dokonca aj zadarmo a je rozhodne presnejsi v predpovedi teplot a ponuka super kvalitne satelitne snimky

  2. martin says

    Ano, samozrejme podporuje aj SK (dokonca aj mestske casti) a appka je prioritne v EN, popis v CZ je lebo je to odkaz na Cesky Store (staci dat stiahnut a stiahne sa aj z SK – podla nastaveneho regionu)

  3. pilgrim says

    mali ste jasnejšie napísať, že appka je v CZ a v češtine. Zvláda aj slovenčinu a Slovensko?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu