NovinkyWindows 10

Fluent Desing zmení aj ponuku Štart. Takto bude vyzerať

Fluent Design je definitívne najväčšia oznámená novinka na Builde 2017, ktorú sme mohli doteraz vidieť implementovanú vo viacerých aplikácia, napríklad v Groove Music, Microsoft Fotografie a v ďalších.

Počas tohto eventu Microsoft zdieľal aj viacero náhľadov nového rozhrania, ktoré by mal Fluent Desing priniesť, a tým najnovším je aj ponuka Štart, ktorú si môžete pozrieť nižšie (všimnite si aj hovering efekt).

Ako ste mohli vyššie vidieť tak nové prvky je možné nájdeme v ako v rámci bočnej ponuky aplikácií tak aj v oblasti Živých dlaždíc.  Fluent Design by mal prísť spolu s veľkou aktualizáciou Fall Creators Update, ktorá je očakávaná počas jesene tohto roka.

Zdroj: Windowslatest, úvodný obrázok (vlastný)

 

TIP  Microsoft varuje: Pred inštaláciou veľkej aktualizácie sa uistite, že máte dostatok miesta na disku.
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu