Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Fluent Design nájdeme už aj v Office Mobile aplikáciách

Zdroj: vlastný, Youtube

Microsoft včera vypustil ďalšiu aktualizáciu pre Office Mobile aplikácie pre Windows 10 a Windows 10 Mobile. Najnovšie aktualizácie Office Mobile aplikácií sú dostupné, no zatiaľ len pre Insiderov. Prvky Fluent Designu konečne prichádzajú aj do Office Mobile aplikácií. V aplikáciách konečne uvidíte prvky ako akrylové rozmazané pozadie alebo svetelné označovanie pri prechádzaní kurzorom cez prvky aplikácie.

Zdroj: windowscentral.com

Aktualizácia neprichádza s changelogom ako zvyčajne, no iné vizuálne zmeny okrem Fluent Designu sa neobjavili. Tým pádom s aplikáciou prišli aj rôzne menej podstatné opravy chýb alebo vylepšenie výkonu po aktualizácii. Najnovšie verzie Office Mobile aplikácií sú už dnes dostupné pre Insiderov priamo z Windows Store.

Zdroj: windowscentral.com

Aké prvky prinesie očakávaný Fluent Design? V minulom článku sme pre Vás pripravili prehľad všetkých vizuálnych prvkov, ktoré Fluent Design prinesie do operačného systému Windows 10.

Zdroj: windowscentral.com

TIP  Populárna aplikácia Concepts z iOS prichádza na Windows 10 platformu. Má ambíciu nahradiť nielen skicár, ale aj profesionálne editory | APLIKÁCIE

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu