Aplikácie

Firefox dostáva aktualizáciu, ktorá prináša nové funkcionality, ktoré by ocenili aj používatelia iných internetových prehliadačov

Ak patríte medzi aktívnych používateľov internetového prehliadača Firefox, ktorí sú zapojení v programe  Test Pilot, tak vás tieto správy potešia. FireFox totiž dostáva dve nové funkcionality, ktoré sú dostupné od včerajšieho dňa.

Prvou z dvoch nových funkcií je Firefox Color. V preklade sa jedná o funkcionalitu, ktorá umožňuje prispôsobenie témy podľa vášho gusta, resp. jej vytvorenie. Napríklad zmenu pozadia, textu, ikoniek a podobne. Zároveň takto upravené témy budete môcť zdieľať so svojimi priateľmi.

Druhou a zaujímavejšou funkciou, ktorú už vo vybraných internetových prehliadačoch vďaka rozšíreniam tretích strán nájdeme, je Side View. Táto funkcionalitu umožňuje zobrazenie dvoch rôznych stránok v rovnakom okne.

Na to, aby ste mohli tieto nové funkcionality vyskúšať, musíte byť členom programu Test Pilot, v rámci ktorého budete mať prístup k ešte oficiálne nedostupným funkcionalitám.

Zdroj: FireFox, úvodný obrázok: Youtube (Firefox)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu