Novinky

Mozilla uvoľnila ďalšie informácie o dizajne Firefoxu

Po pôvodných sľuboch Mozilly na prácach nového internetového prehliadača pre Windows 8, ktoré skončili fiaskom a sľuboch z pred pár dni, ktoré sa týkali prípravy nového internetového prehliadača pre Windows 10 to vyzerá tak, že Mozilla svoje sľuby tentokrát dodrží.

Mozilla včera publikovala viacero obrázkov, na ktorých predstavila nový dizajn svojho prehliadača. Chad Weiner (CEO spoločnosti) na margo novo predstaveného dizajnu povedal:

Dizajn sa vám môže zdať povedomý pretože jeho cieľom je zabezpečiť hladký prechod pre používateľov Firefoxu na nový Windows 10. Chceli sme aby Firefox bol prvotriednym zážitkom, takže sme urobili viacero jemných vylepšení vzhľadu tak aby ladili so systémom Windows 10 a zároveň to bol „Firefox“.

mozilla_1

Kompletný prehľad dizajnu si môžete pozrieť na stránkach Mozilly.

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu