NovinkyWindows 10 Mobile

Fall Creators Update aktualizácia na smartfóny zavíta už čoskoro

Aktualizovali ste si už svoje PC? Ak áno tak určite mnohí z vás netrpezlivo čakajú aj na aktualizáciu pre Windows 10 Mobile zariadenia, ktorá by podľa všetkého mohla zavítať na naše smartfóny už čoskoro.

Windows 10 Mobile Fall Creators Update v Preview Release okruhu

Tak ako to bolo aj v prípade PC zariadení tak aktualizácia najprv zavítala pre Preview Realease Ring (okruh) a tak sa teraz deje aj na smartfónoch. Dnes v skorých raných hodinách používatelia začali hlásiť, že pre ich smartfóny s Windows 10 Mobile je dostupná nová aktualizácia. Ako môžete vidieť nižšie na obrázku tak sa jedná o Windows 10 Mobile Build 1709, inými slovami reč je o Windows 10 Mobile Fall Creators aktualizácii.

Zdroj: Reddit

Aktualizácia by tak mohla podľa všetkého v priebehu nasledujúcich dní doraziť aj do Release okruhu, teda pre všetkých. Ak patríte medzi nedočkavcov tak je potrebné zapojiť sa do jedného z Insider okruhov.

Na druhej strane treba povedať, že veľa noviniek si pre komerčného používateľa Microsoft nepriniesol. Totiž ako už viackrát avizoval tak jeho posledné aktivity sa nesú v duchu vylepšovania funkcionalít pre biznis klientelu.

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu