Novinky

Facebook zabíja malých publisherov, mení radikálne nástenku používateľov

Facebook mení nástenku používateľov. Dnes, viacero publisherov ako aj menších spoločností ktoré prinášajú každý deň nový obsah zalial po aktualizácii aplikácie Facebook pot, ten totiž mení nástenku používateľov a to radikálne.

Facebook zavádza novú nástenku – Facebook Prieskumník

Facebook ku dnešnému aktivoval viacerým krajinám v Strednej Európe vrátane Slovenska novú funkciu – Prieskumníka. Na nej samej by nebolo nič zlé, keby nezmenil algoritmus zobrazovania príspevkov na hlavnej stránke, resp. feede používateľov. Po novom totiž používatelia na svojej hlavnej stránke uvidia už len statusy priateľov ako aj to čo lajkovali. A aby sme nezabudli, uvidia ešte platené reklamy.

Zdroj: vlastný

Prieskumník, alebo Explore Feed zase bude slúžiť na oddelenie príspevkov stránok od statusov používateľov. Druhou pod pásovkou je aj to, že tento feed nie je možné zobraziť chronologicky a bude a zobrazuje sa podľa neznámeho algoritmu.

Preto ak ste fanúšikom našej stránky budeme veľmi radi ak si náš web pridáte do obľúbených položiek, aby ste sa jednoduchšie dostali k nášmu obsahu.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu