Novinky

Facebook testuje novú funkciu, ktorá vám povie čo máte spoločne s diskutujúcimi

Facebook potvrdil pre internetový magazín CNET, že testuje novú funkciu “things in common”, ktorá vám prezradí čo máte spoločné s ostatnými používateľmi na Facebooku. Funkcia je aktuálne dostupná pre malú skupinu používateľov v rámci USA.

Ako môžete vidieť nižšie na obrázku, tak funkcia funguje na princípe, že vám zvýrazní verejne dostupné informácie o konkrétnych používateľoch, ktoré máte spoločné. Napríklad či pochádzate z jedného mesta alebo či ste navštevovali rovnakú školu a podobne.

facebook spolocne zaujmy
Zdroj: CNET.com

Facebook pre CNET povedal:

„Zdieľanie spoločných vecí pomáha ľudom byť viac prepojení,… Testujeme pridanie štítku so spoločnými vecami, ktorý sa zobrazí nad komentármi ľudí, s ktorými nie ste priatelia, ale môžete mať dačo spoločné.“

Zdroj: CNET.com, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu