Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Facebook testuje novú funkciu, ktorá vám môže priniesť nové priateľstvá

Zdroj: Pexels.com

Máte málo priateľov na Facebooku? Čoskoro sa to všetko môže zmeniť. Spoločnosť Facebook totiž začala testovať novú funkciu, prostredníctvom ktorej sa môžete dozvedieť viac o ľuďoch, s ktorými máte niečo spoločné.

Funkcia bude fungovať na jednoduchom princípe (s týmto názorom sa však asi nebudú stotožňovať vývojári), bude hľadať prieniky medzi profilmi používateľov. Napríklad bude sledovať lajknuté stránky, obľúbené stránky, spoločných priateľov, rôzne udalosti kde by ste sa mohli stretnúť,… inými slovami vytvorí „pavučinu“ sociálnych prienikov.

Táto nová funkcia sa postupne objavuje pri vybraných používateľoch v rámci mobilnej aplikácii, či sa však neskôr objaví celoplošne je dnes ťažko povedať, ale možno predpovedať, že niečo podobné ak nie identické spoločnosť určite v budúcnosti prinesie.

Pomohol vám už Facebook nadviazať niekedy nové priateľstvá či ho skôr využívate len na komunikáciu medzi známymi a priateľmi?

Zdroj: Digital Trends, úvodný obrázok (Pexels.com)

TIP  Huawei Mate P20 Pro dostane podľa Huaweiu „skutočný generačný upgrade“. Aspoň to tvrdí na Twitteri

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu