NovinkyZaujímavosti

Facebook zoficiálňuje funkciu randenia. Začal s jej testovaním vo vybraných regiónoch

Facebook je fenoménom dnešnej doby. Nie je v podstate človeka, ktorý by neotvoril počas dňa túto „sieť“ a nepozrel si čo sa deje vo svete.

Konkurencia však nikdy nespí, a práve preto každým dňom pribúdajú nové a nové funkcie. Napríklad nie tak dávno pribudla funkcia bazáru. Vo vybraných regiónoch dokonca prostrendíctvom Facebooku si môžete nájsť zamestnanie a podobne. Najnovšie v rámci Facebooku má premiéru nová služby – „Dating“, teda randenie.

Facebook začal s ostrým testovaním

Facebook v týchto dňoch sprístupnil funkciu randenia, ktorá je však aktuálne dostupná len v rámci Kolumbie. Funkcia umožňuje vytvoriť vlastný „randiaci“ profil, ktorý obsahuje fotografie vrátane základných informácií o samých sebe.

facebook dating facebook randenie
Zdroj: wired.com

Funkcia automaticky následne používateľov spáruje na základe algoritmu a umožní im spojiť sa medzi sebou.

To a kedy funkcia bude globálne dostupná pre všetkých používateľov Facebooku je dnes otázne. Teoreticky funkcia mimo testovanej krajiny nemusí nikdy zavítať a môže sa zopakovať scenár z testovania „Raketky“, s ktorou sme sa mohli stretnúť v našich končinách.

Zdroj: wired.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu