Zaujímavosti

Facebook prináša novú funkciu s názvom Spomienky. Tá odhalí všetky naša zaujímavé udalosti na jednom mieste

Sociálna sieť Facebook si pre všetkých svojich používateľov pripravila veľmi zaujímavú funkciu nazvanú Memories. Tá umožní používateľom nájsť všetky svoje zaujímavé spomienky, momenty, životné udalosti na jednom mieste. Facebook tvrdí, že na karte Spomienky môže byť až niekoľko príspevkov, vrátane dňa, kedy sa s vami niekto stal na Facebooku priateľom. Táto karta tak ponúkne všetky zaujímavé udalosti na jednom mieste.

Nová funkcia by mala byť dostupná pre všetkých používateľov už v tejto chvíli. Samotné Spomienky je možné na počítači otvoriť na ľavej strane aplikácie News Feed, kým na mobile je potrebné stlačiť tri riadky v pravom dolnom rohu (funkciu Viac).

Facebook
zdroj: facebook

Funkcia Spomienky je už dostupná, no nefunguje tak, ako by mala

Spomienky prišli naozaj nečakane a Facebook ich v podstate uviedol ako na kolene. Nová funkcia je už síce dostupná, ale po jej navštívení Facebook udáva následovné: „Dnes pre vás nemáme nič na zobrazenie, čoskoro sa sem však, prosím, vráťte a pozrite si svoje spomienky na Facebooku“.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu