Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Facebook predstavil v novú funkciu v spolupráci so Spotify

zdroj: youredm.com

Spotify vylepšil svoje rozšírenie pre aplikáciu Messenger. Pridali možnosť skupinového playlistu, ktorý následne môžete zdieľať svojím priateľom. (Spotify Bot vám o tom povie viac)

Táto funkcia má dostupná pre každého používateľa oboch aplikácií. Hneď, ako si stiahnete a nainštalujete Facebook Messenger, môžete veselo vyrábať so svojimi priateľmi váš skupinový playlist. Nezaležajúc od toho, či ste vy a vaši priatelia v rovnakej Spotify rodine. Tento úkon posúva Spotify vpred. Dostáva sa tak v závode ďalej od svojich súperov, ako napríklad Groove alebo Apple Music, ktorý ešte zatiaľ neumožnili takúto inováciu svojím používateľom. Je však vysoko pravdepodobné, že tak tomu už v blízkej dobe nebude a príde zmena tejto situácie.

  • S funkciou Skupinový playlist pre Messenger môžu užívatelia vytvárať nové Spotify playlisty a hneď začat spoluprácu na vytvorenie pre nich perfektného mixu skladieb. Ideálne pre oslavy, párty, dlhé cesty autom, alebo len jednoducho pre kolektivizáciu vašich spoločných piesní. Zdieľanie hudby nebolo nikdy jednoduchšie.
Zdroj: Spotify

Táto aktualizácia kombinuje dve najpoužívanejšie aplikácia a vytvára medzi nimi špeciálne puto, ktoré isto osloví mnoho fanúšikov. Avšak, Facebook to je len ďalší dôvod na zozname, ktorými sa pokúšajú nalákať nových používateľov. Predsa len, pre priemerného užívateľa, keď môže zdieľať obľúbené pesničky v aplikácií, ktorú stále využíva. To je čistý jackpot. Úplná Win-Win situácia.

Zdroj: Spotify

TIP  Dopyt po smartfónoch klesá a náklady na výroby rastú. Samsung kvôli tomu zatvára jednu z najväčších fabrík na smartfóny

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu