NovinkyZaujímavosti

Facebook po zavedení „podareného“ Prieskumníka prináša ďalšiu novinku. Zobrazí vám len vybrané upozornenia

Facebook si pre Slovákov ako aj ďalšie vybrané krajiny pripravil pred niekoľkými dňami skutočne zaujímavú novinku – nového Prieskumníka na feed zo stránok, pričom na tom pôvodnom môžete nájsť statusy priateľov, ich aktivitu a samozrejme reklamu.

Čakajú nás ešte ďalšie zmeny a to v podobe „triedenia“ upozornení, ktoré sa Facebook rozhodol roztriediť na „Nové“ a „Staré“ pričom o tom čo sa zobrazí v sekcii „Nové“ rozhodne Facebook.

Zdroj: vlastný

Čo týmto krokom sleduje Facebook?

Ťažko povedať, niekto by povedal, že Facebook chce roztriediť „preplnené“ nástenky, notifikácie a ďalšie informácie do viacerých skupín a druhí by zase povedali, že jednoducho chce zarobiť viac na reklame. Môžeme len predvídať čo Facebook spraví, ale na základe posledných udalostí je dosť možné, že si pripravuje „živnú pôdu“ na ďalší priestor, kde bude zobrazovať vybrané spoplatnené  notifikácie.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu