NávodyNovinky

Takto zistíš kto si ťa vymazal ako priateľa z Facebooku

Určite to poznáš, zoznam priateľov Na Facebooku sa ti z času na čas scvrkne. Môže to mať v princípe dva dôvody. Jedným z nich je, že dotyčná osoba zrušila svoj profil. Druhou možnosťou je, že si vás konkrétna osoba vymazala.

Ak nemáte pamäť slona alebo desiatku priateľov tak zistiť kto si vás odstránil je priam nemožná úloha. Na to mysleli vývojári aplikácie Who Deleted Me, teda Kto ma vymazal, ktorej ak po inštalácii dovolíte prístup k vašim priateľom tak skontroluje zmeny zozname priateľov vo vašom profile. V prípade ak sa ťa potom neskôr vymaže zo zoznamu priateľov tak dostaneš o tom notifikáciu.

Zdroj: vlastný,uvodný obrázok: pixabay.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu