TIP REDAKCIEVernee Mobile

Exkluzívne: Vernee Mars Pro je elegán nabitý technológiami, ktorý je aktuálne dostupný zo slovenskej distribúcie za cenu, ktorá nemá obdoby

Smartfóny Vernee pomaly, ale isto dobíjajú vrecká našich nohavíc a niet sa čomu diviť. Jedná sa o smartfóny, ktoré poskytujú skvelý výkon za primeranú cenu čo u mnohých „brandovejších“ výrobcoch nie je samozrejmosťou. Vďaka exkluzívnej spolupráci s česko-slovenským distribútorom smartfónov tejto značky VerneeMobile.sk sme si pre vás preto pripravili akciu, ktorej len ťažko povieš nie – prémiový smartfón Verne Mars Pro so zľavou 25€ za podmienky, že využiješ kupón „MARSPRO“. Predtým ako sa však ešte rozhodneš, že ideš do toho tak si najprv spolu pozrime čo tento fešák ponúka.

Prémiový Vernee Mars Pro po prvýkrát pod 200€ nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón „MARSPRO“, s ktorým zrazíš cenu na 190€

Vernee Mars Pro je na prvý pohľad elegánom. Prémiový vzhľad, kovové telo, ultra tenké hrany okolo displeja, ktoré robia zo zariadenia smartfón, ktorý sa môže veľkostne rovnať s 5“ telefónmi na trhu a to aj napriek tomu, že má väčší displej, ktorého rozmery sú  5,5“. Displej sa ďalej chváli technológiu IPS, FULL HD rozlíšením  (1920 x 1080), ktorý je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. generácie. Nie darmo je to telefón, ktorý bol minuloročnou vlajkovou loďou.

Z hľadiska výkonu ponúka skutočne pozoruhodný výkon tých najvýkonnejších zariadení  a to aj napriek tomu, že ma rok „starý“ hardware.  Veď posúďte sami. Srdce smartfónu tvorí procesor Helio P25 s 8-jadrami, ktorých maximálna pracovná frekvencia je 2,5GHz, 6GB operačnej pamäte RAM, ktorú by ste v tejto cenovej kategórii hľadali márne a 64GB úložný priestor. Pričom ak by sa vám málilo, tak je možné pamäť rozšíriť o ďalších 128GB prostredníctvom pamäťovej karty.

Vernee Mars Pro vykon smartfonu
Zdroj: Youtube (Cat and Andrew)

Na svoje si prídu aj milovníci kvalitných fotografií a selfíčok. Na zadnej strane zariadenia sa nachádza 13Mpx fotoaparát od Sony s technológiou RWB, ktorá redukuje o 80% viac nočného šumu, ako bežné fotoaparáty. O selfíčka sa zase postará menší, no postačujúci 5Mpx fotoaparát. Mnohých určite poteší aj senzor odtlačkov prstov,nachádzajúci sa netradične na bočnej strane zariadenia. Za zmienku určite stojí aj rýchla odozva do 0,1s, ktorá určite poteší nejedného nadšenca moderných technológií.

Vernee Mars Pro skener odtlackov prstov
Zdroj: Youtube (Cat and Andrew)

Čo sa týka konektivity tak Vernee Mars Pro ponúka všetko čo by ste od moderného smartfónu mohli chcieť. Plná podpora 4G sietí, USB Type – C konektor, ktorý slúži nie len na rýchly prenos dát, ale aj na rýchle nabíjane veľkokapacitného akumulátora s kapacitou 3500mAh, ktorý nabijete z 0% na 100% zhruba za 1 hodinu a 30 minút.

Tipnete si teraz cenu? Nuž, budete prekvapený. Na VerneeMobile.sk je smartfón aktuálne dostupný za 215€ pričom táto cena predstavuje aktuálne zľavu 10%. Nuž, ale vďaka exkluzívnemu kupónu „MARSPRO“ cenu stlačíte o ďalších 25€ nižšie. Výsledná cena telefónu tak bude 190€

Ak vás táto ponuka zaujala tak vám určite odporúčame dlho neváhať, ponuka je totiž limitovaná len pre prvých 10 z Vás.

Prémiový Vernee Mars Pro po prvýkrát pod 200€ nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón „MARSPRO“, s ktorým zrazíš cenu na 190€

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube (Cat and Andrew)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu