NovinkyTIP REDAKCIE

Bez rámikový kráľ strednej triedy s QHD displejom z EÚ skladu je aktuálne dostupný za výrazne lepšiu cenu

Cena je pro viacerých kľúčovým parametrom pričom v mnohých prípadoch platí, že čím je zariadenie lacnejšie tak tým viac kompromisov musíte prijať. Nuž, ale v prípade zariadenia Elphone S8 ak oželiete menej známe logo v našich končinách, tak si môžete dopriať nadpriemerný telefón či po stránke dizajnu ako aj výkonnú za cenu, ktorá sa rovná smartfónu strednej triedy (aktuálne telefón zakúpite za menej ako 199€ s exkluzívnym kupónom na konci článku).

Elephone S8 4G smartfón nájdeš tu

Elephone S8 kráľ strednej triedy

Elephone S8 je smartfón, ktorý na prvý pohľad zaujme dizajnom. A niet sa čomu diviť. Veď ponúka minimálne hrany okolo displeja, ktoré riadia telefónov medzi „bez rámikové“ zariadenia. Dominantou prednej strany je tak veľký 6“ displej s 2K rozlíšením (2560 x 1440). Hustota pixelov tak činí 490ppi. Na prednej strane nájdeme ešte „bradu“ zariadenia spolu s domovským tlačidlom so vstavným skenerom odtlačkov prstov a prednú selfie kameru s rozlíšením 8MP (Sony IMX 219PQ). Mimochodom, displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 4.

Zdroj: Youtube (Unbox Therapy)

Zadnú stranu telefónu tvorí 21MP fotoaparát (Sony IMX220, , f/2.0,ISO 100 – 1600), ktorému sekunduje ešte duálny blesk. V spodnej časti nájdeme ešte logo výrobcu.

Zdroj: Youtube (Unbox Therapy)

V útrobách zariadenia, ktoré je vyhotovené z prémiového kovu a skla nájdeme procesor Mediatek Helio X25, ktorý disponuje 10-jadrami pracujúcími na frekvencií od 1,4GHz až po 2,5GHz. O graficky náročné úlohy sa stará grafický čip ARM Mali-T880 (ktorý nájdeme napríklad aj v zariadení Samsung Galaxy S7 Edge). Z hľadiska multitaskingu by telefón nemal mať problém s viacerými aktívnymi procesmi súčasne. Disponuje totiž 4GB RAM64GB interným priestorom. Slot pre SD karty však absentuje ako aj jack pre slúchadla.

Zdroj: Youtube (Unbox Therapy)

Telefón sa ďalej môže pochváliť aj výbavou viacerých senzorov ako sú napríklad Akcelerometer, Senzor automatického jasu, E-kompas, Gravitačný senzor, Gyroskop, Hall Senzor,… Nechýba ani podpora DUAL SIM, teda dvoch aktívnych SIM kariet súčasne či LTE. Veľkosť batérie je 4000mAh.

Aktuálne telefón ponúka internetový obchod GearBest.com v EÚ sklade (G-W-16) s cenovkou niečo málo nad 203€ čo predstavuje zľavu z normálnej ceny zhruba 17%. Nuž, ale vďaka kupónu „PS8ele“ môžete ušetriť ďalšie €, ktoré vám na konci dňa pokryjú náklady na dopravu. PS: telefón môžete mať už za 3-7 dní doma. Ponuka je aktuálne limitovaná na obmedzený počet kusov (30 pre celú EÚ).

Zdroj: vlastný

Elephone S8 4G smartfón nájdeš tu

Zdroj: vlastný, TS, obrázky: Youtube (Unbox Therapy)

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu