Novinky

Xiaomi predstavuje chytrý elektrický radiátor – Xiaomi Zhimi

Xiaomi nám opäť raz ukazuje, že tam kde iní nevidia možnosti vylepšiť súčasné produkty tak oni to dokážu.

Spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila nový elektrický radiátor – Xiaomi Zhimi, ktorý patrí do kategórie chytrých zariadení. Jeho hlavným účelom ako už asi tušíte je vykurovanie. Radiátor Xiaomi Zhimi je schopný vykúriť priestor o veľkosti od 10 do 20 metrov štvorcových pričom vyhrať priestor dokáže rovnomerným zvyšovaním teploty bez toho, aby radiátor vydával nejaký rušivý zvuk.

Xiaomi Zhimi_2
Zdroj: Produktová fotografia

Zaujímavosťou tohto zariadenia je, že zvyšovaním teploty v priestore neznižuje vlhkosť prostredia čím pomáha vyhnúť sa problémom s dehydratáciou, suchými očami, bolesťami hlavy alebo respiračnými problémami, ktoré sa vytvárajú v prostredí s nízkymi úrovňami vlhkosti.

Xiaomi Zhimi_1
Zdroj: XiaomiToday.com

Inteligentný elektrický ohrievač Xiaomi Zhimi vyrába teplo cez konvekčný proces, pri ktorom je studený vzduch extrahovaný zospodu, zahrievaný na naprogramovanú teplotu a následne vytlačený zhora.

Xiaomi Zhimi je možné prepojiť s WiFi

Xiaomi Zhimi radiátor je schopný zohrať miestnosť v rozmedzí 16 ° to 32 °. Samozrejmosťou je aj možnosť jeho prepojenia s aplikáciou, ktorá poskytuje možnosti úpravy jednotlivých parametrov prostredníctvom vášho smartfónu. Čerešničkou na torte je aj podpora hlasových povelov cez XiaoAI, tu však budeme musieť sklamať potencionálnych záujemcov, ktorí neovládajú Čínštinu.

Zdroj: XiaomiToday.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu