AplikácieNovinky

Elegantný klient Google Play Music prehrávača hudby sa objavil vo Windows Store | APLIKÁCIE

Hudba tvorí pre mnohých podstatnú časť života. Niekomu sa pomáha sústrediť pri práci a druhým sa zas odreagovať a jednoducho relaxovať. O to viac nás teší, že sa  v obchode objavil klient pre desktop zariadenia, ktorý integruje populárny hudobný klient na konkurenčnej platforme Android – Google Play Music.

Zdroj: vlastný

Reč je konkrétne o aplikácii Google Play Desktop Music, ktorá už asi ako tušíte nie je od tvorcov Androidu, ale od vývojára tretej strany. To však vôbec nemení nič na používateľskom zážitku z využívania aplikácie. Ponúka viacero funkcionalít od integrácie hudby z GPM, možnosti nastavenia tém, minimalizácie aplikácie, automatického spúšťania pri štarte počítača a mnoho ďalšieho. Nehovor viac o dizajne, ktorý skutočne patrí medzi tie vydarenejšie a v neposlednom rade zvyšuje samotnú kvalitu prehrávača.

Zdroj: vlastný

Aplikáciu stiahnete cez odkaz nižšie.

GPMDP
GPMDP
Developer: Samuel Attard
Price: Free

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Predpokladám že to na w10m neni. Niečo by sa tam nenaslo, niečo podobne aj na mobil?

Pridaj komentár

Close
Close