Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Dve hry, ktoré by Vám nemali chýbať v mobile

Prvá hra, ktorú sme sa Vám rozhodli predstaviť sa volá Zombie Call: Modern Trigger Duty of Dead Shooter 5, ktorá svojím nápadom a gameplay-om je vernou kópiou Dead Trigger-u, avšak odohráva sa v inom prostredí.  Hra ponúka skvelo prepracované prostredie a jednoduchú ovládateľnosť. Vašou úlohou je vysporiadať sa s prichádzajúcimi hordami „zombíkov“, tak ako sme boli zvyknutí v Dead Trigger-i. Pozrite si nižšie trailer, ktorý Vám hru predstaví bližšie.

Druhou hrou, a určite pre mňa o niečo bližšou je Brothers in Arms® 3, ktorá je momentálne vo Windows Phone Store zadarmo. Ak patríte medzi fanúšikov FPS hier, táto hra by určite nemala chýbať vo Vašom mobile. Vašou úlohou v tejto hre splniť viacero misií, v ktorých sa budete musieť prestrieľať cez desiatky nepriateľov, pri čom aby to nebolo také jednoduché množstvo nepriateľov ako aj ich vybavenie každou misiou stúpa. Pozrite si nižšie gameplay, ktorý Vám hru predstaví bližšie.

2 Komentáre
  1. Matúš says

    No tak to máš pravdu, ešte dobre že tu dali Trailer, lebo kebyže si tu hru stiahnem a zistím že je to taka blbosť, tak asi :-@ ale ten BIA je fakt dobrý, ten som mal už skôr, oplatí sa stiahnuť 🙂

  2. milan says

    Hry od T-bull sú ako filmy od Asylum. Nalakaju na pekne obrazky a keď to pustite zistite, že väčšiu sprostost ste ešte nevideli.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu