NovinkyWindows aplikácie

Dopbox je dostupný pre Windows 10 a prichádza aj s podporou Windows Hello

Väčšina z nás využíva cloudové služby od rôznych poskytovateľov. Aj keď Microsoft má svoj vlastný cloud OneDrive na operačnom systéme Windows 10 (dostupný je aj pre predošle verzie Windows), tak aj iné spoločnosti si chcú odkusnúť troška z trhového koláča.

Na pole poskytovateľov cloudových služieb pribudol ďalší veľký hráč so svojim známym cloudom Dropbox, ktorý je od piatka dostupný pre Windows 10 zariadenia prostredníctvom svojej univerzálnej aplikácie určenej pre PC, Tablet a Mobil.

Avšak najvýznamnejšou zmenou pre používateľov bude implementácia funkcionality Windows Hello, ktorá bola pri predstavovaní príchodu Windows 10 jednou z najväčších noviniek. Pre tých, ktorí funkcionalitu nepoznajú, tak slúži ako nástroj na uzamykanie, resp. odomykanie vašich zariadení prostredníctvom biometrických údajov ako je napr. vaša tvár či odtlačky prstov.

Windows_hello_dropbox

Aplikáciu je možné stiahnuť cez QR kód uvedený nižšie.

QR_Dropbox

Zdroj: Microsoft Blog

TIP  3 funkcie, ktoré by sme radi videli v novom Windowse 10, ktorý príde čo nevidieť
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu