Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Dron od Xiaomi so 4K kamerou je momentálne dostupný za historicky najnižšiu cenu. PS: dostupný je aj bez DPH

Zdroj: Techmiao

Xiaomi už dávno nie je len výrobcom smartfónov, ale aj gadgetov od výmyslu sveta. Nedávno sme vám priniesli tip na TV s cenovkou niečo pod 250€ a dnes sme si pre vás pripravili Xiaomi Dron so 4K kamerou, ktorý momentálne je dostupný za výpredajovú cenu. A to najlepšie je, že je ho možné objednať aj bez DPH.

Internetový e-shop GearBest si v spoluprácu so spoločnosťou Xiaomi pripravili sktutočne zaujímavú akciu, ktorej len ťažko sa hovorí nie. Priniesli na „pulty predajní“ jeden z najvýkonnejších dronov z radov Xiaomi so 4K kamerou.

Dron je momentálne dostupný v akciovej ponuke za 389€ pričom pri zvolení dopravy cez EU Express sa nemusíte báť žiadnym ďalším doplatkom, ako je napríklad DPH. Dodanie pritom je 10 až 20 dní.

Dron Xiaomi s 4K kamerou bez DPH cez EU Express dopravu nájdeš tu

Za cenovku o polovicu nižšie ako drony od spoločnosti DJI dostaneš toho skutočne veľa. Okrem toho, že konštrukcia je modulárna a jednoduchá, inými slovami vhodná aj na prenos v ruskaku. Tak dostaneš aj kameru s 4K rozlíšením pri 30 snímkach za sekundu pričom sa vie hýbať v 360-stupňovom uhle. Dron dokáže tak isto nahrávať aj v 2K kvalite pri 60 snímok za sekundu a vo FULL HD kvalite zhotoví až 100 snímok za sekundu. S dronom zároveň dokážeš fotografovať  až do kvality 4000×3000 pixelov (aj v formáte RAW).

TIP  Toto sú nové analógové Xiaomi hodinky TwentySeventeen s výdržou batérie 5 rokov. Stoja menej ako 25€

Xiaomi okrem kvalitného hardwaru ponúka aj ďalšie technológie. Napríklad 3-osovú stabilizáciu na zredukovanie otrasov či obriu batériu, s ktorou na jedno nabitie dokážete lietať viac ako 25 minút.

Ukážka videa v 4K kvalite

Dron Xiaomi s 4K kamerou bez DPH cez EU Express dopravu nájdeš tu

Zdroj: úvodný obrázok (Techmiao)

 

2 Komentáre
  1. maktoone says

    zdravim, musite vytvorit objednavku tam to potom je

  2. Jiří says

    nějak nevidím tu dopravu EU expres

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu