NovinkyTIP REDAKCIE

Dron nemusí byť len záležitosťou tých bohatších. Tohto drona VISUO XS809W kúpite za menej ako 33€ spolu aj s poštovným

Asi nie je muža, ktorý by nechcel byť niekedy pilotom. Preto vám prinášame tip na tohto drona, s ktorým si môžete aspoň čiastočne splniť svoj sen a zároveň vás to nemusí stať polku mesačnej výplaty.

Tohto drona za menej ako 33€ v limitovanej ponuka nájdeš tu

Dostupný dron VISUO XS809W

Ak ste niekedy túžili po dronovi tak teraz je ta pravá chvíľa, totiž dron VISUO XS809W je zľave viac ako 60% čo sa často nevidí. Jeho cenovka momentálne je 36.99 dolárov, pričom normálne stojí 99 dolárov.

Zdroj: Youtube

Dron ponúka pritom celkom zaujímavé parametre. Vďaka pokročilej Wifi transmisii dolet tohto drona je až do 100m, pričom s nim dosiahnete dobu letu niečo málo pod 10 minút. Dron takisto disponuje aj kamerou, z ktorej môžete pozerať „priamy“ prenos vo vašom smartfóne prostredníctvom aplikácie. Zároveň poteší aj 6-osový gyroskop pre lepšie ovládanie drona aj za nie najideálnejšieho počasia.

Zdroj: Youtube

Mimochodom kamera ponúka aj celkom široké pozorovanie uhly, konkrétne až 120 °, pričom dokáže natáčať videá ako aj fotiť vo 720p rozlíšení. V každom prípade Vám odporúčame si pozrieť hands-on video nižšie.

Ak vás dron zaujal tak ho nájdete v ponuke e-shopu na odkaze nižšie.

Tohto drona za menej ako 33€ v limitovanej ponuka nájdeš tu

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft „varuje“ používateľov systému Windows 10, aby si neinštalovali prehliadač Chrome alebo Firefox
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu