Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Devices Connected je ďalšia aplikácia prinášajúca funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupná je zadarmo | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Pokračuj na PC alebo Continue on PC je nová funkcia, ktorá nedávno prišla na smartfóny, avšak pre konkurenčné platformy Android a iOS. Microsoft bohužiaľ na svoj mobilný operačný systém nejak pozabudol. Predvčerom sme vás informovali o aplikácii vývojára tretej strany, ktorý túto funkciu priniesol aj na Windows Mobile a dnes sa objavila ďalšia aplikácia podobného využitia, ktorá je dostupná však úplne zadarmo.

Aplikácia funguje skutočne na veľmi jednoduchom princípe, stačí ju stiahnuť z Windows obchodu ako na PC tak aj na smartfón. Následne ďalšou jedinou podmienkou je byť pripojený na rovnakej WiFi sieti. Ako môžete vidieť nižšie, na smartfóne z ponuky následne vyberiete zariadenie z ponuky a už len vyberiete súbor a odošlete.

Rozhranie aplikácie na PC si môžete pozrieť na obrázku nižšie. V podstate UI je veľmi podobné. Z ponuky vyberiete smartfón a môžete následne prijímať a odosielať dáta (odkazy, obrázky, hudbu,…).

Zdroj: vlastný

Aplikáciu jednoznačne odporúčame vyskúšať, ponúka totiž veľmi intuitívne rozhranie s prvkami dizajnového jazyka Fluent Design. Pevne veríme, že jej praktickosť oceníte aj vy.

Connected Devices
Connected Devices
Developer: Simplisidy
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Xiaomi opäť prekvapuje! Predstavuje mikrovlnnú rúru

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu