AplikácieNovinkyWindows 10 Mobile

Devices Connected je ďalšia aplikácia prinášajúca funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupná je zadarmo | APLIKÁCIE

Pokračuj na PC alebo Continue on PC je nová funkcia, ktorá nedávno prišla na smartfóny, avšak pre konkurenčné platformy Android a iOS. Microsoft bohužiaľ na svoj mobilný operačný systém nejak pozabudol. Predvčerom sme vás informovali o aplikácii vývojára tretej strany, ktorý túto funkciu priniesol aj na Windows Mobile a dnes sa objavila ďalšia aplikácia podobného využitia, ktorá je dostupná však úplne zadarmo.

Aplikácia funguje skutočne na veľmi jednoduchom princípe, stačí ju stiahnuť z Windows obchodu ako na PC tak aj na smartfón. Následne ďalšou jedinou podmienkou je byť pripojený na rovnakej WiFi sieti. Ako môžete vidieť nižšie, na smartfóne z ponuky následne vyberiete zariadenie z ponuky a už len vyberiete súbor a odošlete.

Rozhranie aplikácie na PC si môžete pozrieť na obrázku nižšie. V podstate UI je veľmi podobné. Z ponuky vyberiete smartfón a môžete následne prijímať a odosielať dáta (odkazy, obrázky, hudbu,…).

Zdroj: vlastný

Aplikáciu jednoznačne odporúčame vyskúšať, ponúka totiž veľmi intuitívne rozhranie s prvkami dizajnového jazyka Fluent Design. Pevne veríme, že jej praktickosť oceníte aj vy.

Connected Devices
Connected Devices
Developer: Simplisidy
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close