Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Dell možno prinesie svoju vlastnú verziu Surface Phone zariadenia

Zdroj: Youtube (Information Technology)

Vyzerá to tak, že spoločnosť Dell, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov počítačov na svete by mohla priniesť vlastnú verziu mystického zariadenia Surface Phone, na ktorom údajne pracuje Microsoft.

S touto myšlienkou ako prvý prišiel portál Winfuture.de, ktorý sa odvoláva na interné dokumenty spoločnosti Dell. Tvrdí, že Dell pracuje na zariadení s kódovým označením Januss, ktoré disponuje dvomi displejmi a je poháňane operačným systémom Windows 10 pre ARM.

skladaci smartfon dell
winfuture.de

Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 850, ktorému nebude chýbať podpora telefónnych vlastností vrátane LTE konektivity, viacerých kamier, digitálneho kompasu, USB Type C výstupu a ďalšie. Winfuture poznamenáva, že notebooky či obdobné zariadenia vo väčšine prípadoch nedisponujú gyroskopom čo naznačuje, že by sa mohlo jednať o hybridné zariadenia s vlastnosťami telefónu a funkciami notebooku.

Toto zariadenie je údajne vyvíjané spoločnosťou ODM Compal od leta 2017. V súčasnosti však nie je známa informácia, kedy by sa zariadenie mohlo dostať oficiálne na trh a či sa vlastne dostane do ostrého predaja.

Hneď ako budú známe ďalšie informácie tak vám ich prinesieme.

Zdroj: WinFuture.de, úvodný obrázok: Youtube (Information Technology)

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu