NovinkyTIP REDAKCIE

Dávame do pozornosti! Tieto miniatúrne USBčka od Samsungu s kapacitou 128GB, 64GB a 32GB, ich cena začína už od 17€

USB kľúč, alebo ľudovo povedané USBčko je výbavou nie len IT nadšencov, ale takmer každého používateľa PC a preto Vám dávame do pozornosti momentálne prebiehajúcu akciu na e-shope TomTop.com kde je momentálne dostupné USBčko s minimalistickým dizajnom a nadpriemernou kapacitou od 32GB až po 128GB.

Samsung FIT 64GB USB 3.0 nájdeš tu

Toto USBčko Samsung FIT sa pritom chváli viacerými vlastnosťami, okrem minimalistického a miniatúrnej veľkosti ponúka aj odolnosť voči vode, nárazom, pádom magnetom či voči výkyvom v teplote. Rýchlosť zápisu je 130MB/s. Zároveň sa chváli aj USB 3.0 výstupom, ktorý je kompatibilný aj so staršou verziou USB 2.0. Momentálne na TomTop.com môžete nájsť viacero jeho verzií pričom tá 64GB ponúka najatraktívnejšiu zľavu, viac ako 30%.

Samsung FIT 64GB USB 3.0 nájdeš tu

Zdroj: vlastný, obrázky (produktové fotografie)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu