NovinkyWindows 10

Čo je nové v builde 16275 pre Windows 10

Pred pár dňami sa do obehu dostal ďalší, v poradí druhý Windows Insider Preview build určený pre Insiderov vo Fast Ringu v tomto týždni. Po dvojtýždňovej prestávke sa Microsoft teda zrejme rozhodol priniesť naraz hneď dva buildy, v rozpätí niekoľkých dní. Najnovší build pre Windows 10 neprináša nové funkcie, no opráv rôznych chýb nájdete v najnovšej správe ku buildu mnoho. Najnovší build prichádza s označením 16275.

Zoznam všetkých odstránených chýb a vylepšení v builde 16257 pre Windows 10 Fast Ring:

  • Odstránená chyba, ktorá v posledných verziách spôsobovala neakceptovanie vstupov pri hraní hry Asphalt 8.
  • Odstránená chyba z najnovších verzií, v ktorých sa po zapnutí prezentácie po zobudení systému, obrazovka znovu uzamkla a nedostalo sa cez ňu dostať späť. Jedinou možnosťou bolo stlačenie klávesovej skratky Ctrl + Alt + Del.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobovala rozličné nastavenia DPI škálovania počas zmeny nastavení minimalizovaného DPI monitor okna.
  • Odstránená chyba, ktorá v poslednej verzii XAML spôsobovala rozmazanie niektorých textových animácií až pokiaľ nebola animácia dokončená.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobovala náhodné pohybovanie načítavacej animácie po obrazovke pri prezeraní niektorých web stránok v prehliadači Microsoft Edge.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobila náhodnú zmenu senzitivity myši pri používaní iných nastavení škálovania.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobila nečakané zhrubnutie taskbaru, po zapnutí počítača s externým monitorom s rozdielnym DPI.

Zdroj: Windows Blogs

TIP  Xiaomi Mi 8 Youth je oficiálne predstavený! Toto by mal byť nový kráľ strednej triedy
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu