Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Cloudová nástenka vo Windows 10 konečne prichádza, objavila sa v najnovších Insider buildoch

Zdroj: vlastný

O cloudovej nástenke v operačnom systéme Windows 10 sme počuli už veľa informácií. Cloudová nástenka mala do systému doraziť už v aktualizácii Fall Creators Update, no Microsoft dátum dostupnosti o niečo posunul a dočkáme sa jej zrejme až v ďalšej veľkej aktualizácii Redstone 4.

Vďaka cloudovej nástenke dokážete rýchlo a jednoducho kopírovať linky/text z jedného Windows 10 zariadenia na druhé. Súčasťou tejto nástenky má byť funkcia Microsoft Graph.

Zdroj: windowslatest.com

V najnovších Skip Ahead Insider buildoch sa ale cloudová nástenka už objavila. Insideri si novú nástenku všimli len pred pár dňami a podľa najnovších informácií zatiaľ neobsahuje funkciu Microsoft Graph a je iba v počiatočnom štádiu vývoja.

Zdroj: windowslatest.com

Insideri môžu cloudovú nástenku otvoriť pomocou klávesovej skratky Windows tlačidlo + V. Samotné okno cloudovej nástenky samozrejme dokážete otvoriť aj použitím dotykovej klávesnice. Cloudová nástenka vo Windowse je zatiaľ na úrovni univerzálnej nástenky od Applu, no v budúcnosti by jej možnosti mali rozšíriť.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  EÚ možno zatlačí na Apple, aby nepoužívali Lightning konektor

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu