NovinkyTIP REDAKCIE

Číňania sa zbláznili! Ponúkajú Bluetooth slúchadla za 4,99€ | TIP REDAKCIE

Pomaly, ale isto sa z trhu vytrácajú zariadenia s klasickým 3,5 jack. Tento trend odštartovala spoločnosť Apple a neskôr ju nasledovali aj ďalší technologickí giganti, vrátane spoločností ako Samsung, Xiaomi a ďalší, ktorí z viacerých nedávno predstavených zariadení odstránili klasický jack.  Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na Bluetooth slúchadla, ktoré prostredníctvom exkluzívneho zľavového kupónu „PS4901“ môžete kúpiť za 4,99€.

Bluetooth slúchadla nájdeš tu

Slúchadla i7s sú navrhnuté pre počúvanie hudby a prijímanie hovorov počas športu. Ponúkajú totiž pokročilú technológie True Wireless (TWS) BT, vstavaný mikrofón a reproduktor s funkciou hands-free.

i7s TWS True Wireless BT
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadla sa chvália Bluetooth technológiou vo verzii 4.2, ktorej dosah je až do 10 metrov. Zároveň ponúkajú rozsah frekvencie 20Hz až 20kHz a impedanciu 32 Ω.

i7s TWS True Wireless BT_2
Zdroj: produktová fotografia

Čerešničkou na torte je však nadpriemerná výdrž batérie, ktorá sľubuje 3 až 4 hodiny výdrže. Ak by sa vám však málilo tak slúchadlá sú dodávané spolu aj s boxom, ktorý nie len že ochráni slúchadla pred nechceným poškodením, ale ich aj dobijú.

i7s TWS True Wireless BT_3
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás tieto slúchadla zaujali tak ich nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudnite na kupón „PS4901“, ktorý zrazí ich cenu na 4,99€.

bluetooth sluchadla kupon
Zdroj: vlastný

Bluetooth slúchadla nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu