ŠPEKULÁCIEZariadenia

Čím viac kamier tým viac fotomobil? Nokia možno prinesie smartfón s 5 šošovkami

Koľko kamier by mal mať podľa vás fotomobil? Jednu, dve či nebodaj tri? Nuž, podľa najnovšej fotografii, ktorá sa objavila na známom portáli Slashleaks.com je ich rovných 5.

Nokia údajne pracuje na smartfóne s 5 kamerami

Portál Slashleaks.com prišiel s reportom, v ktorom píše, že Nokia by mohla priniesť smartfón s 5 kamerami. Tento report sa odvoláva na fotografiu, na ktorej možno vidieť 5 šošoviek, medzi ktorými nájdeme logo ZEISS. Pod šošovkami a skenerom odtlačkov prstov nájdeme ešte logo známej spoločnosti Nokia, ktorá sa preslávila nadpriemernými fotoaparátmi v smartfónoch.

Nokia s 5 fotoaparatmi Nokia 10
Zdroj: slashleaks.com

Či je tento report pravdivý alebo len podvrh možno dnes len odhadovať. V každom prípade podobný report prišiel aj v priebehu januára kde portál Neowin.net prišiel s reportom, že nadchádzajúca vlajková loď Nokia 10 príde s 5 kamerami

Zdroj: Neowin

.

Nokia nie je jediná, ktorá uvažuje o nadštandardom počte fotoaparátov

Nokia nie je jediná, ktorá uvažuje o nadštandardnom počte fotoaparátov. Jednou z ďalších spoločností, ktoré majú podobné zmýšľanie je aj čínsky Huawei. V tomto prípade však čínsky gigant je o niečo skromnejší – chce len 3 šošovky.

Zdroj: vlastný, Slashleaks.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu